X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

*‌ وبلاگ همدردی - بزرگترین مرکز مشاوره خانواده و ازدواج تحت وب *
تخصصی ترین وبلاگ در زمینه مشاوره خانواده و ازدواج 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

زن‌ها بدون اینکه متوجه باشند گاهی کارهایی را انجام می‌دهند که باعث فراری دادن مرد‌ها میشوند.


برای دیدن تصویر در اندازه واقعی بر روی آن کلیک کنید. اندازه واقعی: 466 * 576
[تصویر: 1263826792_19427_fa823a00cd.jpg]این پنج مورد از موارد مهم برای این امر به شمار می‌رود زن‌ها بدون اینکه متوجه باشند گاهی کارهایی را انجام می‌دهند که باعث فراری دادن مرد‌ها میشوند. این پنج مورد از موارد مهم برای این امر به شمار می‌رود.


اعتماد به نفس پایین

زنهایی که اعتماد به نفس پایین دارند مرد‌ها را فراری می‌دهند. مرد‌ها جذب زنهایی که مشکلات زیادی دارند نمی‌شوند. مرد‌ها علاقه دارند در اطراف زنهایی باشند که کمترین دردسر را درست می‌کنند. مردها دوست ندارند در کنار کسی باشند که مدام در حال گریه کردن است. همچنین متنفرند در کنار زنانی باشند که مدام دیگران را برای اشتباهات سرزنش می‌کنند به جای آنکه در صدد رفع آن مشکل بر می‌آیند.

کنترل کردن

مردها زنهایی را که می‌خواهند مرد را کنترل کنند دوست ندارند. زنهایی که آنها را یاد غر غر کردن‌های مادرشان می‌اندازد. زنهای کنترل کننده تاثیری بر روی مردان ندارند. مردهایی که کنترل می‌شوند پشت سر زنانشان دروغ می‌گویند و دزدکی همه کاری انجام می‌دهند. این امکان را به او می‌دهید تا زمان کمتری را با شما بگذراند. زن‌های کنترل کننده مسئله عدم امنیت و اخبار‌های نا درستی را برای مردان ایجاد می‌کنند. مرد‌ها هرگز با زنانی که آنها را کنترل می‌کنند نمی‌مانند اهمیتی ندارد که شما چقدر خوب و خوشگل هستید. زنها نباید مرد‌ها را به مانند بچه‌ها بزرگ کنند.


آویزان بودن

هیچکس دوست ندارد در اطراف زنی باشد که مثل چسب به او چسبیده است، هیچکس دوست ندارد با کسی قرار بگذارد که او را یاد بچه‌ها می‌اندازد. مردها دوست ندارند اطراف زنی باشند که نیاز به توجه دارد. چسبیدن به مردها کاملا آنها را دفع می‌کند. مردها دوست دارند که هر چند گاهی با دوستانشان بیرون بروند بدون اینکه زنی مزاحم آنها باشد.
فرار کردن به خانه مادرتان

مردها از زنهایی که در شرایط سخت به مادرشان رجوع می‌کنند تا مشکلشان را برایشان حل کند، فرار می‌کنند
[ سه‌شنبه 29 دی‌ماه سال 1388 ] [ 01:25 ] [ keyvan firozei ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
حدیث
حدیث موضوعی
پخش زنده
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 170962

ذکر ایام هفته